סדנאות והרצאות

לקהל הרחב

במהלך חיינו כ-25 שנה יחלפו בשינה וכ-150,000 חלומות ילוו את לילותינו. חלימה היא אחת התופעות המרתקות ביותר שקורות לנו וכמענה לשאלה למה אנחנו חולמים אפשר למצוא תאוריות רבות ומגוונות. מה שברור הוא כי איכות השינה שלנו ומערכת יחסים טובה עם חלומותינו, הנם מפתח לחיים מלאים יותר, יצירתיים יותר ופשוט מעניינים יותר. רוב העוסקים בחלומות מושקעים בניתוח ופיענוח של תכני החלום והמסרים המתחבאים בהם. אך ישנה גם הסתכלות אחרת על חלומות אשר עוסקת בחוויית החלימה כמצב תודעתי שונה ממצב התודעה הרגיל. אני שמחה להציע הרצאות וסדנאות מרתקות בנושא שינה, חלומות וחלימה צלולה. כל הסדנאות וההרצאות משלבות ידע תאורטי ומעשי לצד התנסויות חווייתיות.

לפתוח שער לחלום צלול בפרדס חנה

כל לילה, כולנו יוצאים למסעות בעולם החלומות שלנו. בעולם זה אנו יכולים לעוף למחוזות חדשים שטרם הכרנו, לפגוש את האני האמיתי שלנו, המשוחרר מכבלי העולם הגשמי ולחוות חוויות משנות חיים.

אורך הסדנה: 6 מפגשים של 3 שעות
מיקום: מרחב סדנאות נעים בפרדס חנה

הרצאות בהזמנה אישית לחוגי בית, קבוצות וקהילות:

אין חלומות רעים

כמעט כולנו חווים סיוטים, ההבדל הוא בתדירות ובעוצמה בה אנו חווים אותם. מחקרים מראים כי בגיל השלישי מגיעים תכנים נוספים לחלומותינו שהם לא תמיד קלים. אין ספק שסיוט אינו חוויה נעימה, אך האם סיוט הוא בהכרח דבר רע שיש להימנע ממנו? איזה ערך טמון עבורנו בחוויית הסיוט? קיימת הזדמנות אשר נפתחת בפנינו כאשר אנו חוות וחווים חלום המעורר בנו רגש עז. בסדנה זו נלמד מה לעשות עם הסיוטים שאנו פוגשים ומה אפשר לעשות כדי להיעזר בהם על מנת להתפתח ולשחרר אותם לחופשי.

אורך הסדנה: שעה וחצי
מיקום: בית/מרחב מושכר או אונליין

לזכור חלומות

כדי ליהנות מהיצירתיות של החלומות שלנו ומכל המתנות שהם מביאים איתם, קיים תנאי ראשון ובסיסי והוא לזכור את החלומות שלנו. מה משפיע על היכולת שלנו לזכור חלומות? כיצד נוכל לשפר את זיכרון החלומות? מהי הדרך המתאימה עבורנו לתעד חלומות? ומה עושים עם החלומות המתועדים? מהרצאה זו, הגדושה בכל טוב, תצאו עם מוטיבציה להתחיל במערכת יחסים מיטיבה עם עולם החלומות שלכם. דבר שיעשיר את חייכם ויהפוך את לילותיכם להרפתקה יומיומית.

אורך הסדנה: שעתיים
מיקום: בית/מרחב מושכר או אונליין

כוחם של חלומות צלולים

כולנו חולמים. חלקנו זוכרים. חלקנו יודעים שאנו חולמים בזמן שאנו חולמים. לתופעה המופלאה הזו אשר 50% מהאוכלוסייה חווה באופן טבעי, קוראים חלימה צלולה והיא הוכחה מחקרית באמצע שנות ה-70 של המאה הקודמת. היכולת ללמוד לחלום חלום צלול קיימת בכל אחד ואחת מאתנו ואפשרית עבורנו בכל פעם שאנו הולכים לישון. בהרצאה מרתקת זו נצלול אל עולם החלומות הצלולים והפוטנציאל שלהם להשפיע על חיי הערות שלנו, נגלה מה המחקרים האחרונים בתחום מחדשים ואף נלמד טכניקות בסיסיות להשגת צלילות.

אורך ההרצאה: שעה וחצי
מיקום: בית/מרחב מושכר או אונליין

מוזמנים.ות להצטרף לניוזלטר מרתק אודות עולם השינה, החלומות והחלומות הצלולים. בניוזלטר תמצאו גם טיפים שימושיים לשיפור השינה, שיפור זכרון חלומות ושיפור רמת המודעות בחלומות.

להרשמה לניוזלטר מלאו את הפרטים:

לפתוח שער לחלום צלול

סדנאות יוני 2022

עם

נילי ברגידה