טיפול אישי

השילוב של שיחה, התמקדות בתחושות הגוף ועבודה עם חלומות מאפשר מסע עוקף מיינד לצמיחה וחיבור פנימי.

כולנו לפעמים חווים פחדים, תקיעויות ודפוסים שמעכבים אותנו ומונעים מאתנו לחוות את החיים במלואם. טיפול משולב חלימה מיועד ליחידים המעוניינים להתפתח, לגלות את עצמם ולטפל במה שמעכב אותם.

השילוב הייחודי של שיחה, התמקדות בתחושות הגוף ועבודה עם חלומות, מאפשר מסע עוקף מיינד לצמיחה וחיבור פנימי. התהליך כולל עבודה עם כל סוגי החלומות ואף הנחייה לחלימה צלולה (לפי רצון והתאמה למטופל). בתום התהליך המטופל יזכה בגישה חדשה לעולם החלימה המרתק וכלים להמשך עבודה עצמית עם כוחם המופלא של החלומות. 

הגישה הטיפולית שלי משלבת בין מגוון של כלים שעיקרם,פסיכותרפיה גופנית, התמקדות (פוקוסינג), עבודת חלום ותרפיה של חלומות צלולים LTD, טיפול מבוסס מובחנות, עבודה עם הילד הפנימי, קונסטלציה משפחתית ועוד.

טיפול זוגי מבוסס מובחנות

טיפול זוגי מבוסס מובחנות מאפשר לקיחת אחריות על מה שבאמת קורה בזוגיות ומניע תהליך של התפתחות, צמיחה ובגרות.

הטיפול הזוגי שאני מציעה מבוסס על גישה חדשנית וייחודית. הגישה מבוססת על יכולתנו להישאר מחוברים לעצמנו, אל מול הרצונות והצרכים של בן/בת הזוג. גם לטיפול הזוגי אני מביאה כלים של גוף ונוכחות ובמקרים שזה מתאים לבני הזוג, עבודה עם חלומות הקשורים למערכת הזוגית.

רמת המובחנות שלנו קובעות עד כמה אנחנו מצליחים להישאר נאמנים לעצמנו בתוך מערכות היחסים בחיינו מול לחצים מבן/בת הזוג ומהסביבה בכלל. כשרמת המובחנות שלנו עולה אנחנו מגשימים את עצמנו בתוך היחסים ונהנים מחוויה של אותנטיות אמתית. טיפול זוגי מבוסס מובחנות מציע אפשרות של לקיחת אחריות על הקשיים שאנחנו חווים בזוגיות וכתוצאה מכך לחוות התפתחות, צמיחה ובגרות. זהו תהליך שדורש אומץ ונכונות להסתכל על המציאות כפי שהיא ומכאן כוחו להוביל לתוצאות ולשינוי.

מוזמנים.ות להצטרף לניוזלטר מרתק אודות עולם השינה, החלומות והחלומות הצלולים. בניוזלטר תמצאו גם טיפים שימושיים לשיפור השינה, שיפור זכרון חלומות ושיפור רמת המודעות בחלומות.

להרשמה לניוזלטר מלאו את הפרטים:

לפתוח שער לחלום צלול

סדנאות יוני 2022

עם

נילי ברגידה