יומן מעקב חלומות

האם בדקת פעם כיצד כמות שעות השינה משפיעה על רמת זכירת החלומות שלך? איזה הרגלים משפיעים על איכות השינה שלך? אילו טכניקות ותנאים מעלים את רמת הצלילות בחלומות שלך?

מעבר לתיעוד חלומות מומלץ להתבונן על עולם השינה והחלומות שלך במבט על. לשם כך בניתי כלי פשוט למילוי והבנה הנקרא "יומן מעקב חלומות". לכלי זה שלוש מטרות מרכזיות:

  • למצוא את ההרגלים המתאימים ביותר עבורך על מנת לשפר את איכות השינה שלך.
  • לאתר אילו טכניקות משפיעות על רמת הזכירה של חלומות.
  • לגלות אילו תנאים וטכניקות מעלים את רמת הצלילות בחלומותיך. 

כיצד מזינים נתונים ליומן מעקב החלומות:

מילוי הנתונים הוא פשוט ואינטואיטיבי. כל עמודה מייצגת יום (היום בו התעוררת מהשינה). עבור כל יום עליך למלא את השאלות המופיעות בשורות מטה. מכיוון שכל אחד ואחת מאיתנו שונה, מומלץ להוסיף שורות נוספות המייצגות הרגלים ופעילויות בחייך. זאת על מנת לבדוק את הקשר וההשפעה של הרגלים ופעילויות אלה על איכות השינה ורמת זכירת/צלילות החלומות שלך. 

לאחר שאת.ה מתעד את חלומותיך עדכן בכלי את כותרות החלומות בלבד. כלי זה לא נועד לפירוט החלום אלא למבט על המלמד אותך מה עוזר לך להגיע לרמת זכירה של חלומות גבוהה ולצלילות. ציון רמת הזכירה ניתן על פי המקרא המופיע בתחתית הטבלה.

בגליון התרשים תוכל למצוא את הקשר בין כמות שעות השינה שלך לאיכות השינה ולרמת זכירת החלומות שלך.

כלי פשוט וקל לשימוש. לאחר רישום מטה יפתח הכלי מידית. שמר.י את הכלי במחשב שלך וערכי אותו בהתאם לצרכיך.

אשמח לשמוע בקשות והערות כאן על מנת להטמיען בגרסה הבאה של הכלי.

להורדת יומן מעקב החלומות הכנס.י פרטים ותועבר.י לכלי:

מוזמנים.ות להצטרף לניוזלטר מרתק אודות עולם השינה, החלומות והחלומות הצלולים. בניוזלטר תמצאו גם טיפים שימושיים לשיפור השינה, שיפור זכרון חלומות ושיפור רמת המודעות בחלומות.

להרשמה לניוזלטר מלאו את הפרטים:

לפתוח שער לחלום צלול

סדנאות יוני 2022

עם

נילי ברגידה