קורסים אונליין

לפתוח שער לחלום צלול

אני מזמינה אותך לשדרג את הקשר שלך עם עולם החלומות שלך ולגלות שער למצב תודעה אחר. בסדנה אינטימית זו, נצא למסע משותף של חקירה אודות החלומות שלך והפוטנציאל העצום הגלום בהם. ביחד נלמד, נשתף ונתרגל עבודה עם חלומות וטכניקות לחלום צלול.

אורך הסדנה: שישה מפגשים
מיקום: זום

הרצאת מבוא: מהי חלימה צלולה?

בואו לגלות מה הוא חלום צלול? כיצד נבדיל בין חלום רגיל לחלום מודע? האם חלומות צלולים יכולים לעזור לנו להבין את עצמנו יותר טוב ולקדם תהליכי התפתחות? מה צופן העתיד בתחום של פסיכותרפיה משולבת חלימה?

תאריך: 15.6.24 בשעה 21:10
מיקום: זום 

מפגש חולמים צלולים חינמי

מפגש כיפי המיועד לכל מי שהולך לישון בלילה, לחולמים צלולים מתחילים, לוותיקים וגם למתעניינים שטרם התנסו בחלום צלול. המפגש הוא מרחב בטוח, נעים ומאפשר. במפגש נשתף ונשמע חוויות מעולם החלומות של חולמים שיש להם עניין במצבי מודעות בזמן חלימה. המפגש הוא חוויתי ולא לימודי אך במהלכו תהיה גם הזדמנות לשאול אותי שאלות. 

אורך המפגש: שעה
מיקום: זום

סשן חלימה צלולה לילי

דמיינו מרחב ייחודי שנבנה במיוחד בשבילכם. מקום שבו אתם יכולים לעשות כל העולה על דעתכם ולחוות עולם מופלא הבנוי כולו מקסם. העולם הזה נפתח בפניכם כל לילה כשאתם הולכים לישון. כדי להיכנס לחוויה כזו מומלץ מאוד להתעורר אחרי 4.5 שעות שינה ולתרגל טכניקה הנקראית WBTB.

אורך הליווי: 23:00 עד 04:10
פלטפורמה: וואטסאפ

מוזמנים.ות להצטרף לניוזלטר מרתק אודות עולם השינה, החלומות והחלומות הצלולים. בניוזלטר תמצאו גם טיפים שימושיים לשיפור השינה, שיפור זכרון חלומות ושיפור רמת המודעות בחלומות.

להרשמה לניוזלטר מלאו את הפרטים:

לפתוח שער לחלום צלול

סדנאות יוני 2022

עם

נילי ברגידה