מן התקשורת

Ynet

האם סיוט יכול להיות מתנה? האם יש הבדל בין חלומות של נשים וחלומות של גברים? מה כדאי לעשות אם פוגשים מפלצת בחלום? מה קורה לעיתים קרובות לחולמים בחלום הצלול הראשון שלהם? איזה אפליקציה חינמית מומלצת לחלימה צלולה? ועוד טיפים חשובים.

 

(אפריל 2023)

פודקאסט "מדברים חופשי"

לפעמים אנחנו מנסים להתעורר מהמציאות ולפעמים מצליחים להתעורר בחלום. בראיון עומק זה עם ליעד פז המקסים, דיברנו על חלומות צלולים ונגענו במקומות מרגשים ועמוקים. כמובן שלא שכחנו לסיים עם טיפים חשובים. מוזמנות ומוזמנים להאזין.

(אפריל 2022)

mako

האם אפשר לחוות אורגזמה בחלום? עד כמה מיניות בחלום מרגישה אמיתית? מהו האיבר הסקסי ביותר שלנו? מדוע מיניות וחלומות הולכים יד ביד? האם לשכב עם מישהו אחר מהפרטנר.ית בחלום צלול נחשב בגידה? ועוד על הנושא המרתק של מיניות בחלומות בכתבה הזו. מוזמנות ומוזמנים להיכנס ולקרוא.

(פברואר 2022)

N12

כולנו חולמים לעוף, לעבור דרך קירות, או לפגוש את המפורסם האהוב עלינו לקפה אחד על אחד. אבל מה אם נגיד לכם, שאתם יכולים להגשים את החלומות הכי פרועים שלכם כל לילה, בלי לצאת מהבית? הדרך להגשים אותם היא פשוטה, חינמית וכיפית – חלימת חלומות צלולים בשינה. קראו 7 טיפים לכל חולם וחולמת שרוצים לצלול לעולם החלימה הצלולה.

(דצמבר 2021)

תוכניתם של "אורלי וגיא"​

מהו חלום צלול ובאילו עוד שמות מכנים תופעה מופלאה זו? כמה מאיתנו חולמים צלול באופן ספונטני? האם ילדים חולמים צלול? מדוע לעוף בחלום יותר מאתגר אם את.ה חושב.ת שהשמנת? האם חלומות מושפעים מהאמונות שלנו? מה הקשר בין טיפול וחלומות? בראיון קצר זה תוכלו לשמוע את התשובות שלי לכל השאלות הללו ועוד.

(יוני 2021)

תוכנית הבוקר של "פאולה וליאון"

מה הוא הדבר הראשון שכדאי לעשות כשמתעוררים בבוקר? מה אפשר לעשות בחלום צלול שאי אפשר לעשות בחלום רגיל? מהי הטכניקה הידועה ביותר להשגת חלום צלול? מה עושים חולמים צלולים בחלומות שלהם? מדוע מקדישים הנזירים הבודהיסטים את חייהם לחלימה צלולה? בראיון זה תוכלו לשמוע את התשובות שלי לכל השאלות הללו ועוד.

(אוגוסט 2019)

פודקאסט תודעה רבה

חלימה צלולה היא מצב תודעתי שונה ממצב התודעה הרגיל שלנו. בראיון העומק הזה, בנוסף למענה לשאלות של חולמים, צללתי יחד עם מתן ויהב הנפלאים לשיחה אודות חלומות צלולים ותרפיה באמצעות חלימה. שיתפתי בחלומות צלולים שחוויתי, בטכניקות השונות הזמינות עבור מי שרוצה להתחיל לחלום צלול, בשימושים של חלום צלול בחיי הערות ועוד נושאים רבים.

(יוני 2019)

Ynet פלוס

כשהייתי בת 15 תרגלתי את הטכניקה של בדיקות מציאות במשך חודש בזמן הערות. יום אחד מצאתי את עצמי על בניין גבוה, הסתכלתי על כף היד שלי והבנתי שזה חלום. זינקתי מהבניין ועפתי למטה, שם חיכה לי נוף מטורף של הרים ונהרות, מראה שאני יכולה לראות עד היום בדמיוני, ואני מאמינה שאזכור תמיד. בכתבה זו הצגתי לצד קולגה את גישתי לעולם החלימה הצלולה.

(אפריל 2019)

אתר מכללת רידמן

החלום הצלול מאפשר לנו לחקור, בעזרת מודעות ערה, את תת המודע שלנו. אנו יכולים, למשל, לשאול דמויות בתוך החלום מה הן מייצגות עבורנו. פעולה זו הנה בעלת אפקט תרפויטי, אותו ניתן לרתום לתמיכה בתהליך הטיפולי. כלי זה יכול לעזור לנו להתמודד עם בעיות פסיכולוגיות וגופניות. בראיון זה אני מספרת על הדרך שעשיתי בעקבות העולם במופלא של חלימה צלולה.

(מאי 2017)

אוניברסיטת תל אביב

במשך 4 שנים, התמזל מזלי להעביר סדנאות בנושא חלומות צלולים יחד עם אחד המומחים המובילים בעולם, רוברט וואגונר (Robert Waggoner). הסדנה הראשונה התקיימה באוניברסיטת תל אביב, אשר אירחה אותנו בחפץ לב מתוך סקרנות ועניין. בהרצאה קצרה זו אני מציגה את נושא החלומות הצלולים כהקדמה להרצאה המלאה של רוברט.

(מאי 2015)

מוזמנים.ות להצטרף לניוזלטר מרתק אודות עולם השינה, החלומות והחלומות הצלולים. בניוזלטר תמצאו גם טיפים שימושיים לשיפור השינה, שיפור זכרון חלומות ושיפור רמת המודעות בחלומות.

להרשמה לניוזלטר מלאו את הפרטים:

לפתוח שער לחלום צלול

סדנאות יוני 2022

עם

נילי ברגידה