אימון לחלום צלול

לפתוח שער לעולם ללא גבולות וללא חוקים. עולם פנטזיה מושלם בו אפשר לחוות הכל.

חלום צלול הוא סוג מיוחד של חלום. ייחודו בכך שהחולם או החולמת מודעים לעובדה שהם נמצאים בתוך חלום, בזמן החלום. המודעות הזו מאפשרת גישה לעולם ללא גבולות או חוקים. חלום צלול הוא למעשה מציאות מדומיינת מושלמת בה אפשר לעשות כל מה שהדמיון פתוח אליו וכמובן הרבה מאוד כיף. בעולם זה אפשר לחוות חופש אולטימטיבי ועוצמה אינסופית. לחקור את תת המודע. אפשר לפגוש ולהתמודד עם מצבים אשר מאתגרים אותנו בחיי הערות ולעבור תרפיה עצמית. חלום צלול הוא מצב תודעה שונה שפותח שער להתפתחות רוחנית.

במסגרת העבודה עם חלומות צלולים, אני מציעה תהליך אימון המותאם באופן אישי, במפגשי אחד על אחד. באימון תלמד/י להתיידד עם עולם החלומות שלך ולחשוף את אשלייתו. ביחד, נמפה את עולם החלומות שלך ונגלה מהן הטכניקות שהכי מתאימות לך. בין המפגשים, תהיה לך הזדמנות לתרגל את מה שנלמד יחד ולהתבונן בהתקדמות. בכל מפגש נדייק את העבודה לאור ההתנסות השבועית שלך ונתייחס לשאלות ואתגרים שעולים במהלך העבודה.

בין הנושאים שנתייחס אליהם:

 

 

מוזמנים.ות להצטרף לניוזלטר מרתק אודות עולם השינה, החלומות והחלומות הצלולים. בניוזלטר תמצאו גם טיפים שימושיים לשיפור השינה, שיפור זכרון חלומות ושיפור רמת המודעות בחלומות.

להרשמה לניוזלטר מלאו את הפרטים:

לפתוח שער לחלום צלול

סדנאות יוני 2022

עם

נילי ברגידה