החלום הצלול הראשון שלי השאיר בי פליאה עמוקה אודות מסתורי הנפש והתודעה, ופתח בפני את השער לחקירה אינסופית של תחומים אלו.

הסיפור שלי

שמי נילי ברגידה, פסיכותרפיסטית גופנית המשלבת עבודה עם חלומות. מאז 2014 אני חוקרת את השילוב של עבודה עם חלומות בכלל ועבודה עם חלומות צלולים בפרט בתהליך התרפויטי. אני מרצה, מעבירה סדנאות ומאמנת להשגת חלום צלול.

את החלום הצלול הראשון שלי חלמתי בשנת 1993, בהיותי בת 15, לאחר כחודש של תרגול טכניקה להשגת חלום צלול הנקראית "בדיקת מציאות". חלום זה השאיר בי פליאה עמוקה ביחס למסתורי הנפש והתודעה.

מאז אותו חלום צלול ראשון עברו הרבה לילות, חלומות ומצבי תודעה שונים. בדרך, אספתי ניסיון, ידע וכלים, איתם אני מגיעה לקליניקה במטרה לעזור לך לגלות את עצמך ולחוות את החיים במלואם.

אני מציעה טיפול משולב הכולל שיחה עם המטופל.ת תוך התמקדות בתחושות הגוף ועבודה עם חלומות מכל הסוגים (כולל הנחייה לחלימה צלולה, לפי התאמה). אני מודה על כך שהתמזל מזלי ללוות אנשים בעזרת עולם החלומות.

בנוסף לעולם הטיפול, אני יועצת עצמאית למגזר השלישי בתחומי ניהול מבוסס נתונים. בעברי, שותפה במשך כעשור בחברת ייעוץ.

ההסמכות שלי

בוגרת לימודי פסיכותרפיה גופנית במכללת רידמן (חמש שנות לימוד). את הפרקטיקום במסגרת לימודי במכללת רידמן עשיתי בבית החולים לבריאות הנפש אברבנאל. ההסמכה מוכרת ע"י הארגון האירופי לפסיכותרפיה גופנית ה-EABP. בוגרת לימודי "טיפול זוגי מבוסס מובחנות וראויות" אצל אמתי מגד (DBCT). בעלת תואר ראשון (BA) בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת בן גוריון.

לצד הלימודים הפורמליים העשרתי את עצמי לאורך השנים בקורסים וסדנאות התפתחות רבים. ביניהם: תרפיית חלומות צלולים, Dream Yoga, שיטות עבודה מגוונות עם חלומות, פריימל 1 2 3, טנטרה ומיניות, הנחיית מעגלי נשים, כתיבה יוצרת, מיינדפולנס, נשימה מעגלית, התמקדות ועוד.

הגישה שלי

אני מאמינה כי הצלחתו של טיפול תלויה, בראש ובראשונה, בכימיה בין המטופל/ת למטפלת. לכן אני מזמינה אותך לתאם לנו שיחת הכרות טלפונית. השיחה הינה ללא עלות ואורכת כרבע שעה. על מנת שאוכל להקדיש לך את מלוא תשומת ליבי, יש לתאם את השיחה מראש.

מוזמנים.ות להצטרף לניוזלטר מרתק אודות עולם השינה, החלומות והחלומות הצלולים. בניוזלטר תמצאו גם טיפים שימושיים לשיפור השינה, שיפור זכרון חלומות ושיפור רמת המודעות בחלומות.

להרשמה לניוזלטר מלאו את הפרטים:

לפתוח שער לחלום צלול

סדנאות יוני 2022

עם

נילי ברגידה